Леся

Скільки годин педагогічного навантаження потрібно викладачеві, для того щоб пройти атестацію

25.09.2017 08:54

 

20.08.2017 15:42

 

Шевченко Антоніна

Працюю методистом в ПТНЗ. Чи можу отримувати доплату за завідування кабінетом інформаційних технологій, де стоїть 16 ПК

01.08.2017 13:36

 

KostyasninkUT

04.04.2017 18:25

 

KostyasninkUT

03.04.2017 05:03

 

Вікторія

Чи може майстер виробничого навчання бути дипломним керівником в кваліфікованих робітників?

09.03.2017 15:24

 

Вікторія

Чи може майстер виробничого навчання бути дипломним керівником в кваліфікованих робітників?

09.03.2017 15:22

 

02.03.2017 02:24

 

25.02.2017 10:40

 

Казанчук Ірина

Вчитель викладає німецьку мову та російську мову. Пройшов курси та атестувався з німецької мови на вищу категорію, з російської мови курси не пройшов. Як треба платити за години російської мови?

11.04.2016 18:15

 

Надія Дяків

Майстру виробничого навчання в 2011 році атестаційною комісією коледжу встановлено 12 тарифний розряд. У 2016 році (поточному) майстер повинна пройти чергову атестацію Курси підвищення кваліфікації пройшла. Заяву на присвоєння педагогічного звання "майстер виробничого навчання ІІ (І) категорії" вона не писала. Освіта неповна вища (технікум). Право на підтвердження 12 тарифікаційного розряду має атестаційна комісія коледжу чи необхідно звертатись до атестаційної комісії ІІ (ІІІ) рівня? Дякую (diakivnv@mail.ru)

18.03.2016 13:52

 

Галина

Типове положення про атестацію педагогічних працівників зі змінами 2013 року в п. п. 4.3.-5.4 містить умови та порядок присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань. Вміщені там умови не містять вимога про власні методичні розробки для педагогів, що мають кваліфікаційні рівні "спеціаліст", "спеціаліс ІІ категорії", "спеціаліст І категорії", "спеціаліст вищої категорії" та звання "старший учитель". Така вимога присутня в переліку умов для педагогів, що претендують на звання "методист". В Наказі МОНУ № 297 від 17. 05. 2005 р. в п.1.5. сказано "Заборонити вимагати від педагогічних працівників під час проходження ними атестації узагальнені матеріали їх педагогічного досвіду, інші матеріали, не передбачені Типовим положенням проь атестацію педагогічних працівників" (статус документа - чинний). Чи мають право керівники навчальних закладів, працівники відділів освіти вимагати від педагогів під час атестації власних розробок, конспектів уроків і позакласних заходів, інших матеріалів, які заборонені нормативними документами МОНУ?

20.01.2016 15:31

 

Мокроусова Ніна Петрівна, викладач

Поясніть, будь ласка, чому робота у малих групах не може вважатися методом навчання. Справа у тому, що з цього приводу виникла дискусія з методистом нашого училища. Дякую.

25.11.2015 18:58